ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 2017-18

                                                                     Πρωτάθλημα Ανδρών
                                                                                    Α' Γύρος

Ημερ/νια

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Αποτ.

1η Αγωνιστική

5/11/2017

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

13:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

1 - 3 

5/11/2017

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

19:00

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ– ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

2 - 3 

5/11/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

14:00

ΑΓΣΙ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

2η Αγωνιστική

12/11/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ - ΑΓΣΙ

2 - 3 

12/11/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17:00

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ

3 - 0 

11/11/2017

ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 2 

3η Αγωνιστική

19/11/2017

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

18:00

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

3 - 0 

19/11/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19:30

ΑΓΣΙ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

3 - 0 

18/11/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

15:30

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

0 - 3 

4η Αγωνιστική

26/11/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19:30

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

25/11/2017

ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ - ΑΓΣΙ

0 - 3 

25/11/2017

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

18:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ

0 - 3 

5η Αγωνιστική

7/01/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΑΓΣΙ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

3/12/2017

ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ  – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

3/12/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

3 - 2 

6η Αγωνιστική

10/12/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

10/12/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

15:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0

9/12/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20:00

ΑΓΣΙ – ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ

3 - 0 

7η Αγωνιστική

16/12/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

21:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ

0 - 3 

17/12/2018

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

17/12/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12:00

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

3 - 1


                                                                           Β' Γύρος       

8η Αγωνιστική

21/01/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12:30

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 1 

21/01/2018

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ - ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ

3 - 1 

20/01/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΣΙ

0 - 3 

9η Αγωνιστική

28/01/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19:00

ΑΓΣΙ - ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

3 - 1 

28/01/2018

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

19:00

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ- ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

1 - 3 

28/01/2018

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

18:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

3 - 2 

10η Αγωνιστική

3/02/2018

ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ

0 - 3 

4/02/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19:30

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΓΣΙ

1 - 3 

4/02/2018

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1 

11η Αγωνιστική

11/02/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

21:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

1 - 3 

10/02/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

21:00

ΑΓΣΙ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

3 - 1 

11/02/2018

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

19:00

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ  

3 - 0 

12η Αγωνιστική

25/02/2018

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

14:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΑΓΣΙ

0 - 3 

25/02/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

25/02/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20:00

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

3 - 2 

13η Αγωνιστική

4/03/2018

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

18:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

 

3/03/2018

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

14:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

4/03/2018

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

19:00

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ - ΑΓΣΙ

 

14η Αγωνιστική

11/03/2018

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

19:00

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

10/03/2018

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

15:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

 

11/03/2018

ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΕΝΑ

 


                                     

                                                 Πρωτάθλημα Γυναικών

Ημερ/νια

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Αποτ.

1η Αγωνιστική

11/11/2017

ΕΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝ.

13:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 

4/11/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

3 - 0 

5/11/2017

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

3 - 1 

4/11/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:00

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 

2η Αγωνιστική

18/11/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 1 

19/11/2017

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ – ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3 

19/11/2017

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

20:30

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

18/11/2017

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

15:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ

1 - 3 

3η Αγωνιστική

25/11/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1 

25/11/2017

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

14:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 1 

25/11/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:00

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

3 - 0 

25/11/2017

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

0 - 3 

4η Αγωνιστική

2/12/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

3 - 1 

3/12/2017

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

18:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 1 

2/12/2017

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

14:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ– ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3 

2/12/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

3 - 1 

5η Αγωνιστική

9/12/2017

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

12:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 2 

9/12/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:00

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ

3 - 1 

9/12/2017

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

12:00

ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

1 - 3 

9/12/2017

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

14:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

3 - 1 

6η Αγωνιστική

16/12/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

3 - 0 

17/12/2017

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

17:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

1 - 3 

16/12/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ- ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 

17/12/2017

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3 

7η Αγωνιστική

20/01/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:00

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 

20/01/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

20/01/2018

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

19:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ

1 - 3 

20/01/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

12:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

1 - 3 

                                                                              Β΄ Γύρος

8η Αγωνιστική

27/01/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

28/01/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

18:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ 

0 - 3 

27/01/2018

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ - ΓΣ ΑΡΤΑΣ

3 - 1 

27/01/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ  

1 - 3 

9η Αγωνιστική

3/02/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

16:00

ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 

3/02/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:00

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

2 - 3 

4/02/2018

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

3 - 2 

3/02/2018

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

15:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

αναβολή

10η Αγωνιστική

10/02/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ

3 - 1 

11/02/2018

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

13:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

3 - 1 

11/02/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

18:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3 

11/02/2018

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 

11η Αγωνιστική

25/02/2018

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

24/02/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

3 - 1 

25/02/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13:00

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

25/02/2018

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

20:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ

1 - 3 

12η Αγωνιστική

4/3/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

 

3/3/2018

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

4/3/2018

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

16:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80

 

4/3/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

16:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

 

13η Αγωνιστική

11/3/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

18:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

11/3/2018

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

16:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

 

10/3/2018

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

10/3/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 18:00

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

 

14η Αγωνιστική

17/3/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

21:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

18/3/2018

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

18:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80

 

17/3/2018

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

 

17/3/2018

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

15:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

 

 

Σημ.: οι τρεις (3) ομάδες της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος θα συμμετέχουν σε νέο πρωτάθλημα δύο γύρων για την ανάδειξη του πρωταθλητή Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Ε. Ο 1ος  θα έχει αβαντάζ τριών (3) βαθμών, ο 2ος  δύο (2) βαθμοί και ο 3ος έναν (1) βαθμό.                                                -------------------------------------------------------------------------------------

 Πρόγραμμα Νεανίδων

Ημερ/νια

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Αποτ.

1η Αγωνιστική

14/10/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

15:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

2 - 3 

14/10/2017

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

      ΡΕΠΟ: ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ  

2η Αγωνιστική

15/10/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12:00

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ  – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

2 - 3 

15/10/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

14:30

Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

      ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ  

3η Αγωνιστική

21/10/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

15:30

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

20/10/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  - ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ

3 - 0 

      ΡΕΠΟ:  Γ. Σ. ΑΡΤΑΣ  

4η Αγωνιστική

22/10/2017

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

18:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3 - 2 

22/10/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

10:00

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ  – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3 

      ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  

5η Αγωνιστική

28/10/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20:00

Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ

 

28/10/2017

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Σημείωση: Στην επόμενη φάση περνάνε οι 2 πρώτοι του ομίλου.

Πρωτάθλημα Κορασίδων
Α' Όμιλος (Α2 υποόμιλος)

Α' Γύρος

Ημερ/νια

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Αποτ.

1η Αγωνιστική

25/11/2017

ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ

9:30

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

26/11/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0 

2η Αγωνιστική

03/12/2017

ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ

10:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ

0 - 3 

02/12/2017

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

15:30

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΕΠΛΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0 

3η Αγωνιστική

10/12/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 1 

10/12/2017

ΔΚΓ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

12:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

Β' Γύρος

 

Ημερ/νια

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Αποτ.

4η Αγωνιστική

16/12/2017

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

16:00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

17/12/2017

ΔΚΓ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 

0 - 3 

5η Αγωνιστική

23/12/2017

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΑΡΤΑΣ

3 - 0 

23/12/2017

ΔΚΓ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

17:00

ΕΠΛΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

6η Αγωνιστική

21/01/2018

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

15:30

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ

0 - 3 

21/01/2018

ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ

10:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0 

                                                  ---------------------------------------------------------------------------------------------
                                                             Πρωτάθλημα Παίδων                             

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Αποτ

1η Αγωνιστική

14/1/2018

ΑΔΚ ΑΡΤΑΣ

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

0 - 3 α.α.

13/1/2018

ΑΔΚ ΑΡΤΑΣ

12:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3 

13/1/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.

18:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.

3 - 0 

2η Αγωνιστική

20/1/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.

13:00

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.

0 - 3 

21/1/2018

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

21/1/2018

ΑΔΚ ΑΡΤΑΣ

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΓΣ ΑΡΤΑΣ

0 - 3 α.α.

3η Αγωνιστική

28/1/2018

ΑΔΚ ΑΡΤΑΣ

10:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

1 - 3 

28/1/2018

 

 

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

3 - 0 α.α.

27/1/2018

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

15:30

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1 - 3 

4η Αγωνιστική

4/2/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.

12:00

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3 

4/2/2018

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

14:00

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

3 - 0 α.α.

3/2/2018

ΑΔΚ ΑΡΤΑΣ

14:00

ΓΣ ΑΡΤΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 

5η Αγωνιστική

10/2/2018

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ.

11:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

3 - 1 

11/2/2018

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

12:00

ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.

ΓΣ ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

11/2/2018

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

3 - 0 α.α.

 

 

 

     Τα παιχνίδια του Σ/Κ