Πρωταθληματα 2016-17
                           Πρωταθλημα Ανδρων
                                  Α Γυρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 13/11

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 0

Κυρ. 13/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

Σαβ. 12/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

15:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 1

Κυρ. 13/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 2

Κυρ. 20/11

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Κυρ. 20/11

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

0 - 3

Κυρ. 20/11

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1

Κυρ. 20/11

ΑΡΤΑΣ

19:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

3 - 2

Κυρ. 27/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 0

Σαβ. 26/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:30

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Κυρ. 27/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

Κυρ. 27/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

13:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0

Κυρ. 12/02

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

14:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0

Κυρ. 4/12

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Κυρ. 4/12

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 0

Σαβ. 3/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

Κυρ. 11/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ– ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Σαβ. 10/12

ΗΓ/ΤΣΑΣ

17:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

3 - 1

Κυρ. 11/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

11:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Κυρ. 11/12

Ε.Α.Κ.Κ.

12:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 2

Κυρ. 18/12

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

1 - 3

Κυρ. 18/12

ΑΡΤΑΣ

16:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0

Σαβ. 17/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

21:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 2

Κυρ. 18/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

0 - 3

Κυρ. 15/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 0

Σαβ. 14/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

Κυρ. 15/1

Ε.Α.Κ.Κ.

16:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

1 - 3

Κυρ. 15/1

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

1 - 3

                                                                  Β΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 22/1

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

1 - 3

Κυρ. 22/1

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

1 - 3

Κυρ. 22/1

Ε.Α.Κ.Κ.

16:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ  – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 21/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 1

Κυρ. 29/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

13:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 0

Κυρ. 29/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ  - ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0

Σαβ. 28/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Κυρ. 29/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

3 - 1

Κυρ. 5/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ –  ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

0 - 3

Κυρ. 5/2

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Φ Ε ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

Κυρ. 5/2

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

0 - 3

Κυρ. 5/2

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ  – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Σαβ. 19/3

Ε.Α.Κ.Κ.

13:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ  – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 11/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

17:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

Δευ. 13/2

ΗΓ/ΤΣΑΣ

20:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

2 - 3

Σαβ. 11/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

0 - 3

Κυρ. 19/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

Σαβ. 18/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 1

Κυρ. 19/2

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1

Κυρ. 19/2

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 5/3

ΑΡΤΑΣ

18:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ  – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

2 - 3

Κυρ. 5/3

Ε.Α.Κ.Κ.

14:00

ΑΣ ΒΟΛΙΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Κυρ. 5/3

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

21:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  – ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

3 - 0

Κυρ. 5/3

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ  – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

Παρ. 17/3

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ  – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

1 - 3

Κυρ. 12/3

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ –  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Κυρ. 12/3

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

13:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ - ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 2

Κυρ. 12/3

ΑΡΤΑΣ

16:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ  - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

*Επόμενη φάση play-off: Οι τέσσερις πρώτες ομάδες παίζουν play off 1-4 και 2-3 μεταφέροντας τους μεταξύ τους αγώνες και πλεονέκτημα έδρας, στις τρείς νίκες.

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Σάββατο 25/03

ΕΑΝΚΙ

19:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α. Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

3 - 2

Κυριακή 26/03

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.

3 - 1

Η Αναγέννηση με 3-0 νίκες προκρίθηκε στον Τελικό και περιμένει τον νικητή από το άλλο ζευγάρι, όπου ο Α.Γ.Σ.Ι. προηγείται του Α.Σ. Γιάννενα με 2-1 νίκες.

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Κυριακή 02/04

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

21:00

Α.Σ. Γιάννενα - Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων

3 - 1 

Ο Α.Σ. Γιάννενα ισοφάρισε την σειρά των ημιτελικών με Α.Γ.Σ.Ι. σε 2-2 και το εισιτήριο για τον τελικό θα κριθεί σε 5ο παιχνίδι. 

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Κυριακή 09/04

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων - Α.Σ. Γιάννενα

3 - 1

O Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων με 3-2 νίκες προκρίθηκε στον τελικό του πρωταθλήματος, όπου τον περιμένει η Αναγέννηση Άρτας που προγείται στη σειρά 2-0 και θέλει μία νίκη για να πανηγυρίσει την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Μάλιστα η Αναγέννηση έχει και το αβαντάζ έδρας.

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

1ος Τελικός

Απ.

Τετάρτη 19/04

ΑΡΤΑΣ

21:00

Αναγέννηση Άρτας - Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων

0 - 3

  Ο Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων νίκησε στην Άρτα με 3-0 και έδωσε συνέχεια στους τελικούς, μειώνοντας σε 2-1.

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

2ος Τελικός

Απ.

Κυριακή 23/04

ΑΡΤΑΣ

21:00

Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων - Αναγέννηση Άρτας

0 - 3 

                Πρωταθλήτρια η Αναγέννηση Άρτας με 3-1 νίκες και άνοδος στην Α2 Εθνική κατηγορία
                                             ------------------------------------------------------------
                                                                  Κύπελλο Ανδρών

                                                                  Α΄ Φάση

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Κυριακή 30/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α. Σ. – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2 - 3

Κυριακή 30/10

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Γ. Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

Σάββατο 30/10

ΠΡΕΒΕΖΑ

19:00

Α. Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.

0 - 3

 * Bye στην επόμενη Β΄ Φάση πέρασε η Φ.Ε. Ιωαννίνων.

                                                         Β΄ Φάση

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Κυριακή 6/11

ΜΕΤΣΟΒΟ

00:00

Φ. Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ. – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 α.α.

Κυριακή 6/11

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ.

3 - 0

             Τελικός: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

                                    ------------------------------------------------
                         Πρωτάθλημα Γυναικών - 2ος όμιλος


                                            
              Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 12/11

ΑΙΤΩΛΙΚΟ

11:00

Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

0 - 3

Σαβ. 12/11

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Σαβ. 12/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

Σαβ. 19/11

ΛΕΥΚΑΔΑ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Σαβ. 19/11

ΑΡΤΑΣ

16:00

Α.Ο ΦΙΛΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Σαβ. 19/11

ΑΙΤΩΛΙΚΟ

15:00

Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

0 - 3

Σαβ. 26/11

ΑΓΡΙΝΙΟ

15:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0

Σαβ. 26/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

3 - 0

Κυρ. 27/11

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - Α.Ο ΦΙΛΙΑ

2 - 3

Σαβ. 3/12

ΛΕΥΚΑΔΑ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΦΙΛΙΑ

0 - 3

Σαβ. 3/12

ΑΙΤΩΛΙΚΟ

11:00

Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Σαβ. 3/12

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Σαβ. 10/12

ΠΡΕΒΕΖΑ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0

Κυρ. 11/12

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

3 - 0

Κυρ. 11/12

ΑΡΤΑΣ

16:00

Α.Ο ΦΙΛΙΑ - Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

3 - 0

                                              Β΄   Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ.17/12

ΛΕΥΚΑΔΑ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

3 - 0

Σαβ.17/12

ΑΡΤΑΣ

12:00

Α.Ο ΦΙΛΙΑ  – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

3 - 0

Κυρ.18/12

ΑΡΤΑΣ

19:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

2 - 3

Σαβ. 14/1

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 14/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  - Α.Ο ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Σαβ. 14/1

ΑΓΡΙΝΙΟ

18:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ  – Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

3 - 0

Σαβ. 21/1

ΛΕΥΚΑΔΑ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  

0 - 3

Σαβ. 21/1

ΑΙΤΩΛΙΚΟ

15:00

Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Κυρ. 22/1

ΑΡΤΑΣ

18:00

Α.Ο ΦΙΛΙΑ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

1 - 3

Κυρ. 29/1

ΑΡΤΑΣ

16:00

Α.Ο ΦΙΛΙΑ  – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0

Κυρ. 29/1

ΑΡΤΑΣ

18:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

3 - 0

Σαβ. 28/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

3 - 0

Σαβ. 4/2

ΛΕΥΚΑΔΑ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Σαβ. 4/2

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

2 - 3

Σαβ. 4/2

ΑΙΤΩΛΙΚΟ

12:00

Α.Γ.Ο. ΛΙΑΚΑΤΑΣ  - Α.Ο ΦΙΛΙΑ

0 - 3

                                  Β΄ Φάση - Play-off ανόδου για την Α2 Εθνική κατηγορία
                                                                            
Α΄  Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 19/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

21.00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

Σαβ. 18/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

3 - 2

Σαβ. 4/3

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

Σαβ. 4/3

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

                                                                          Β΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 19/3

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1

Τετ. 12/4

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

18:00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ  – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Τετ. 19/4

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

1 - 3

Τετ. 19/4

ΑΡΤΑΣ

15:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ –  Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3

Πρωταθλήτρια Φιλαθλητικός Πρέβεζας και σε αγώνα μπαράζ θα διεκδικήσει την άνοδο στην Α2,  σε αγώνα μπαράζ που θα γίνει στη Θεσσαλονίκη στις 5 Μαϊου, με την Πρωταθλήτρια Αν. Μακεδονίας-Θράκης, τον Α.Ο. Καβάλας      

                              ---------------------------------------------------------------------
                                                       Πρωτάθλημα Νεανίδων
                                                   
Α΄ Φάση

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Κυριακή 16/10

Ε.Α.Κ.Κ.

13:30

ΒΟΛΙΔΑ ΚΕΡΚ. – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 1

Κυριακή 16/10

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

3 - 0 α.α.

Σάββατο 22/10

ΠΡΕΒΕΖΑ

18:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡ. – ΕΛΠΙΔΑ ΙΩΑΝ.

3 - 0

Κυριακή 23/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

21:00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

Κυριακή 23/10

ΜΕΤΣΟΒΟ

12:00

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

2 - 3

                                             Β΄ Φάση

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Σάββατο 29/10

Ε.Α.Κ.Κ.

13:30

ΒΟΛΙΔΑ Κέρκ. - Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3

Bye προκριθήκανε στην Γ΄ Φάση- Ημιτελικά Φιλαθλητικός Πρέβεζας, Γιάννενα Α.Σ. και η ομάδα μας.

                                      Γ΄ Φάση-Ημιτελικοί

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Κυριακή 6/11

ΑΡΤΑΣ

 

Γ. Σ. ΑΡΤΑΣ - Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3

Κυριακή 6/11 ΠΡΕΒΕΖΑΣ   ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡ. -  ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α. Σ.           

3 - 0

                                                  Τελικός

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Κυρ. 13/11

E.A.N.K.I.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ  - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡ.

3 - 0

                           Πρωταθλητής: Α.Ο. Ηρακλής Ιωαννίνων
               -------------------------------------------------------------------
                          
Πρωτάθλημα Κορασίδων - Δ΄ Όμιλος
                                               Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 27/11

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Κυρ. 27/11

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Κυρ. 4/12

ΑΡΤΑΣ

10:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Σαβ.  3/12

ΑΡΤΑΣ

10:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Κυρ. 11/12

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

Κυρ. 05/02

ΦΙΛΙΠ/ΔΑ

16:30

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΦΙΛΙΑ

3 - 0

                                                   Β΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 18/12

ΑΡΤΑΣ

10:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Κυρ. 18/12

ΦΙΛΙΠ/ΔΑ

11:30

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Κυρ. 8/1

ΦΙΛΙΠ/ΔΑ

13:00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Κυρ. 8/1

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Κυρ. 5/2

ΑΡΤΑΣ

20:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

1 - 3

Κυρ. 15/1

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ - ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 1

                                      --------------------------------------
                                             Πρωτάθλημα Παίδων  
                                                              
Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 26/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

17:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

3 - 0

Σαβ. 26 /11

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

15:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Σαβ. 3/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ - ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3

Σαβ. 3/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

15:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 2

 

 

 

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

 

Σαβ. 10/12

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

15:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

Σαβ. 10/12

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

Κυρ. 18/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

17:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

 

Σαβ. 17/12

  . ΗΓ/ΤΣΑΣ

19:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ –ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

 

Κυρ. 8/1

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

0 - 3

Κυρ. 8/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

21:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

                                                        Β΄  Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 14/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

15:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

Σαβ. 14/1

ΑΡΤΑΣ

10:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ  – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 05/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

3 - 0

Κυρ. 22/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

16:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

 

Σαβ. 28/1

3ο ΓΥΜΝ.

15:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3

Κυρ. 29/1

3ο ΓΥΜΝ.

17:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ  - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

1 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

Σαβ. 4/2

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ  - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 4/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

15:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

 

Πεμ. 23/2

ΗΓ/ΤΣΑΣ

19:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ  - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Κυρ. 12/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

11:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

3 - 1

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

                                  ------------------------------------------------------------------------------
                                             Πρωτάθλημα Παγκορασίδων - 2ος όμιλος
                                                                             Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 5/3

ΑΡΤΑΣ

00.00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2)

0 - 3 α.α.

Μ. Δευ. 10/3

ΑΡΤΑΣ

11.00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1)

0 - 3

Κυρ. 5/3

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Κυρ. 12/3

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

13.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2) - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

0 - 3

Κυρ. 12/3

.ΠΡΕΒΕΖΑΣ

15.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0

Κυρ. 12/3

ΑΡΤΑΣ

00.00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Κυρ. 19/3

ΑΡΤΑΣ

10.00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2)

 

Κυρ. 19/3

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

18.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Κυρ. 19/3

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

16.00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1)

0 - 3

Κυρ. 26/3

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

12.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2) - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1)

0 - 3

Κυρ. 26/3

ΑΡΤΑΣ

18.00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Κυρ. 26/3

ΑΡΤΑΣ

00.00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 - 3

Κυρ. 2/4

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2)

3 - 0 

Κυρ. 2/4

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

16.00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3

Κυρ. 2/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1) - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0

                                                                             Β΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 8/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

13.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2) – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Σαβ. 8/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1) – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Κυρ. 9/4

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

16.00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 - 3

Μ.Τετ. 12/4

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

16.00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2)

3 - 0

Μ. Τετ. 12/4

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

15.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1)

0 - 3

Μ. Πεμ. 13/4

ΑΡΤΑΣ

15.00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Τετ. 19/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

20.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2) –Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Πεμ. 20/4

ΑΡΤΑΣ

15.30

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ  – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0

Τετ. 19/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1) – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Κυρ. 23/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

12.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1) - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2)

3 - 0

Κυρ. 23/4

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

16.00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Κυρ. 23/4

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

17.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

1 - 3 

Κυρ. 30/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

12.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

0 - 3

Κυρ. 30/4

ΑΡΤΑΣ

12.00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ– Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2 - 3

Κυρ. 30/4

ΑΡΤΑΣ

10.00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ  - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(1)

1 - 3

                                                     Προημιτελική φάση-Χιαστί  των 8

Ημερομηνία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ.

Κυριακή 28/05

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

20:00

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Γ. Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

Σάββατο 27/05 ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡ. -  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ          

3 - 0 α.α.

Σάββατο 03/06 Ε.Α.Ν.Κ.Ι. 15:00 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΟΛΙΔΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
 
3 - 0
Σάββατο 27/05 ΗΓ/ΤΣΑΣ 18:30 ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜ. - ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ 2 - 3 

                                                                Final-four Παγκορασίδων Άρτα

Ημ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Σκορ

Παρ. 9/6

Δ.Α.Κ. Άρτας

18:30

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ

3 - 1

Παρ. 9/6

Δ.Α.Κ. Άρτας

20:30

Γ. Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3

Σαβ. 10/6

Δ.Α.Κ. Άρτας

16:00

Γ. Σ. ΑΡΤΑΣ - ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ

3 - 1

Σαβ. 10/6

Δ.Α.Κ. Άρτας

18:00

Α.Ο.ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3 - 0

                                   

                                            ------------------------------------------------------------------
                                                              Πρωτάθλημα Παμπαίδων
                                                                              Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 8/4

ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3 

Σαβ. 8/4

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ

3 - 0

Μ.Τετ. 12/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ– ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ

3 - 0

Μ.Τετ. 12/4

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Τετ. 19/4

ΑΡΤΑΣ

17:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

3 - 0

Τετ. 19/4

ΕΑΝΚΙ

16:00

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

0 - 3

                                                                                  Β΄  Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 22/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

12:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ  – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 0 

Κυρ. 23/4

ΕΑΝΚΙ

13:00

 ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ –  Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Σαβ. 29/4

ΕΑΝΚΙ

13:00

 ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ –  Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3

Σαβ. 29/4

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 0

Κυρ. 7/5

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ –  Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

 

Σαβ. 6/5

ΗΓ/ΤΣΑΣ

15:00

 ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ -  ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ

3 - 0

 

 

 

 

                                               

 

 

     Τα παιχνίδια του Σ/Κ