Πρωτάθλημα Ανδρών 2015-16

                                                                  Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 1/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

18:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 1/11

ΑΡΤΑ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

Κυρ. 1/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

13:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

2 - 3 

Κυρ. 25/10

Ε.Α.Κ.Κ.

16:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0 

Κυρ.8/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

16:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

1 - 3 

Κυρ. 8/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

15:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Κυρ. 8/11

ΑΡΤΑ

16:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Σαβ. 7/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

20:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0 

Κυρ.15/11

ΑΡΤΑ

18:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 15/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

16:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Κυρ. 15/11

Ε.Α.Κ.Κ.

17:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

Κυρ. 15/11

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

14:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

2 - 3 

Κυρ.22/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

21:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

0 - 3 

Κυρ. 22/11

ΑΡΤΑ

16:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 1 

Κυρ. 22/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Κυρ. 22/11

ΑΡΤΑ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ.29/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 2 

Κυρ. 29/11

Ε.Α.Κ.Κ.

15:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

2 - 3 

Κυρ. 29/11

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

18:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Κυρ. 29/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

3 - 2 

Κυρ.6/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

21:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

Κυρ. 6/12

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 1 

Κυρ. 6/12

ΑΡΤΑ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0 

Κυρ. 6/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

13:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 2 

Κυρ. 13/12

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1 

Σαβ. 20/02

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

19:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 13/12

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

Κυρ. 13/12

ΑΡΤΑ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 2 

                                                               Β΄  Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ.14/02

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Κυρ. 20/12

ΑΡΤΑ

16:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ –  Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 1 

Κυρ. 20/12

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ–  Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 20/12

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

14:00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ–  Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

1 - 3 

Κυρ.10/1

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

19:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 10/1

Ε.Α.Κ.Κ.

15:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ  - ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

0 - 3 

Κυρ. 10/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

Κυρ. 10/1

ΑΡΤΑ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Κυρ.17/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

15:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

Κυρ. 17/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 

3 - 0 

Κυρ. 17/1

ΑΡΤΑ

16:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ–  Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Κυρ. 17/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

16:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 1 

Κυρ.24/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 24/1

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

18:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

Κυρ. 24/1

Ε.Α.Κ.Κ.

15:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Κυρ. 24/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

2 - 3 

Κυρ.31/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 

Κυρ. 14/1

ΑΡΤΑ

15:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ  – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 1 

Κυρ. 31/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0 

Κυρ. 31/1

ΑΡΤΑ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ  - ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

0 - 3 

Σαβ.  13/2

ΑΡΤΑ

18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ  - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 7/2

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ –  Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

2 - 3 

Τετ. 17/2

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ  – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

Τετ. 17/2

Ε.Α.Κ.Κ.

17:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ –  Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Κυρ.21/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

12:15

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 21/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

17:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0 

Κυρ. 21/2

ΑΡΤΑ

20:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ  - ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

0 - 3 

Τετ.  17/2

ΠΡΕΒΕΖΑ

18:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

3 - 0

*Οι τέσσερις πρώτες ομάδες παίζουν play off 1-4 και 2-3 μεταφέροντας τους μεταξύ τους αγώνες και πλεονέκτημα έδρας, στις τρείς νίκες. Ο τελικός νικητής θα είναι και ο πρωταθλητής ΕΣΠΕΔΕ. Στο 1ο ζευγάρι ο Α.Ο. Πρέβεζας προηγείται με 2-0 νίκες, ενώ στο 2ο ο Ερμής Ηγουμενίτσας 2-0. 
                         Play-off ανόδου για Α2
1η αγωνιστική
Κυρ. 28/02  ώρα 18:00 Α.Ο. Πρέβεζας - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY: 3 - 0 
Κυρ. 28/02  ώρα 19:00 Αναγέννηση - Ερμής Ηγουμενίτσας: 3 - 1 

Σημ. Ο Α.Ο. Πρέβεζας με 3-0 νίκες προκρίθηκε στον τελικό, ενώ στο άλλο ζευγάρι η Αναγέννηση μείωσε σε 2-1 τις νίκες.
2η αγωνιστική
Δευ. 07/03  ώρα 18:00  Ερμής Ηγουμενίτσας - Αναγέννηση Άρτας: 3 - 1 

Σημ. Ο Ερμής Ηγουμενίτσας με 3-1 νίκες προκρίθηκε στον τελικό, όπου θα αντιμετωπίσει τον Α.Ο. Πρέβεζας. Στον τελικό όπου ο Α.Ο. Πρέβεζας προηγείται 2-0 στις νίκες και έχει και το αβαντάζ έδρας.
ΤΕΛΙΚΟΣ: Α.Ο. Πρέβεζας - Ερμής Ηγουμενίτσας 3 - 2 
Κυριακή 13 Μαρτίου και ώρα 17:00 Δ.Α.Κ. Πρέβεζας

Πρωταθλήτρια ομάδα Α.Ο. Πρέβεζας με 3-0 νίκες και άνοδο στην Α2

                                               ---------------------------------------------

                                         Κύπελλο Ανδρών 2015-16

                                                              Α΄ Αγωνιστική

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 25/10

ΑΡΤΑΣ

16.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ  – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3 

                                                             Β΄ Αγωνιστική

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Τετ. 28/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14.00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α. Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3 

Τετ. 28/10

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

19.00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

                       Τελικός Κυπέλλου: Α.Ο. Πρέβεζας - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ: 3 - 1 
                                                 Κυπελλούχος Α.Ο. Πρέβεζας
                                            --------------------------------- 
                                           Πρωτάθλημα Γυναικών

                                                       Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 24/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 

Σαβ. 24/10

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Κυρ. 25/10

Ε.Α.Κ.Κ.

14:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 1 

Σαβ. 24/10

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

16:00

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

3 - 0 α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Σαβ. 31/10

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 31/10

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Σαβ. 31/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

Σαβ. 31/10

ΑΡΤΑΣ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

 

Σαβ. 7/11

ΑΡΤΑΣ

18:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 1 

Σαβ. 7/11

Ε.Α.Κ.Κ.

14:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 7/11

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

2 - 3 

Κυρ. 8/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Σαβ. 14/11

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

3 - 0 

Σαβ. 14/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

16:00

Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

0 - 3 α.α.

Σαβ. 14/11

ΑΡΤΑΣ

14:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

1 - 3

Σαβ. 14/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

 

Κυρ. 22/11

Ε.Α.Κ.Κ.

13:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Σαβ. 21/11

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

Σαβ. 21/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 21/11

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

19:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

 

Σαβ. 28/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

0 - 3 α.α.

Κυρ. 29/11

ΑΡΤΑΣ

18:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

3 - 0 

Σαβ. 28/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

16:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 28/11

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 1 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Τρι. 5/01

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

17:00

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0 

Σαβ. 5/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 

Σαβ. 5/12

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

19:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 2 

Σαβ. 5/12

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

 

Σαβ. 12/12

ΑΡΤΑΣ

20:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 05/03

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 13/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

18:00

ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

0 - 3 

Κυρ. 3/01

Ε.Α.Κ.Κ.

15:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 17/01

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

11:00

ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

1 - 3 

Σαβ. 19/12

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

Σαβ. 19/12

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

21:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 20/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

19:00

Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3 α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ: Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

 

                                                               Β΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 9/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

16:00

Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ– Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 α.α.

Σαβ. 9/1

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ -Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0 

Κυρ. 10/1

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

16:00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 1 

Σαβ. 9/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ -Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Σαβ. 16/1

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

20:00

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ -Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0 

Σαβ. 16/1

Ε.Α.Κ.Κ.

13:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 16/1

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ- Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 17/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

13:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ- Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

 

Σαβ. 23/1

ΑΡΤΑΣ

14:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ- Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

1 - 3 

Σαβ. 23/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ– Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

0 - 3 α.α.

Σαβ. 23/1

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ- Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

0 - 3

Κυρ. 24/1

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

16:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ –ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 31/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 30/1

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

16:00

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ -Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Σαβ.05/03

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ -Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 30/1

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ– Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

 

Κυρ. 6/3

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:30

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ– Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

0 - 3 

Σαβ. 6/2

ΑΡΤΑΣ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ -Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 6/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ– ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 13/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ- Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

 

Σαβ. 13/2

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ -Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0  α.α.

Κυρ. 14/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ -Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3 

Σαβ. 13/2

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ –Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Σαβ. 13/2

Ε.Α.Κ.Κ.

14:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ- Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 2 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Σαβ. 20/2

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ- Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 20/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ –ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

3 - 1 

Κυρ. 21/2

ΑΡΤΑΣ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ -Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

2 - 3 

Κυρ. 21/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3  α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

 

Σαβ. 27/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ -Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

Σαβ. 27/2

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

19:30

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ– Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 27/2

ΑΡΤΑΣ

18:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ– ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

3 - 0 

Σαβ. 27/2

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ  -Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 1 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Σαβ. 5/3

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ– ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

3 - 0 

Τετ. 16/3

ΑΡΤΑΣ

19:30

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ -Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 2 

Σαβ. 5/3

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 5/3

ΑΡΤΑΣ

18:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ- Φ..Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ: Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

 

                                                 Play-off για άνοδο στην Α2
Σάββατο 26 Μαρτίου ώρα 14:00 Ιωνικός Αγρινίου - Βολίδα Κέρκυρας: 3 - 0 
Σάββατο 26 Μαρτίου ώρα 19:00 Φιλαθλητικός Πρέβεζας - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY: 3 - 1 
Ιωνικός και Φιλαθλητικός με 3-0 νίκες προκρίθηκαν στον μεγάλο τελικό του πρωταθλήματος. Στα μεταξύ τους παιχνίδια είναι 1-1 και η σειρά των τελικών ξεκινάει από το Αγρίνιο.
1ος τελικός Αγρίνιο  Σάββατο 2/4 ώρα 20:00   Ιωνικός - Φιλαθλητικός: 3 - 0  (25-20, 25-23, 30-28)
2ος τελικός Πρέβεζα Σάββατο 9/4 ώρα 20:00   Φιλαθλητικός - Ιωνικός: 1 - 3 (20-25, 25-23, 22-25, 21-25)
Πρωταθλήτρια ομάδα ο Ιωνικός Αγρινίου με 3-1 νίκες και άνοδος στην Α2 Εθνική κατηγορία           
                                                 ----------------------------------------------

                                       Κύπελλο Γυναικών 2015-16

                                                        Α΄ Φάση

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Τετ. 28/10

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ

3 - 0 

Τετ. 28/10

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17.00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ

0 - 3 

      Τελικός Κυπέλλου: Φιλαθλητικός Πρέβεζας - Ιωνικός Αγρινίου: 3 - 0 
                           
Κυπελλούχος Φιλαθλητικός Πρέβεζας

                                          ---------------------------------

                                          Πρωτάθλημα Εφήβων

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 26/09

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

15:00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

------ 

Σαβ. 16/01

ΠΡΕΒΕΖΑ

16:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ

3 - 0 

 

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Σαβ. 26/09

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Παρ. 19/02

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

3 - 0 

Σαβ. 03/10

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

15:00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Σαβ. 03/10

ΠΡΕΒΕΖΑ

19:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 11/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. – Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0 

Σαβ. 10/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ

3 - 2 

Σαβ. 17/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

15:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ

0 - 3 

Κυρ. 18/10

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

15:00

Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 

Τρι.  26/01

ΠΡΕΒΕΖΑ

19:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

3 - 0 

Σαβ. 23/01

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Σαβ. 23/01

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Σαβ. 23/01

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ - Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0 

                                         Πρωταθλητής: Α.Ο. Πρέβεζας
                                             -------------------------------------------------

                                Πρωτάθλημα Κορασίδων - 2ος όμιλος

                                                               Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ.15/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

15:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

Κυρ. 15/11

ΑΡΤΑ

14:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ

0 - 3 

Κυρ.22/11

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

14:00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ– Γ.Σ. ΑΡΤΑ

0 - 3 

Κυρ. 22/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

Κυρ.29/11

ΑΡΤΑ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

0 - 3 

Κυρ. 29/11

ΑΡΤΑ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

1 - 3 

                                                                  Β΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ.6/12

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

14:00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Κυρ. 6/12

ΑΡΤΑ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Κυρ. 13/12

ΑΡΤΑ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

Κυρ. 13/12

ΑΡΤΑ

16:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 

0 - 3 

Κυρ.20/12

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

14:00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3

Κυρ. 20/12

ΠΡΕΒΕΖΑ

15:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ -  Γ.Σ. ΑΡΤΑ

 

Σημ.: Το πρωτάθλημα διεξήχθει σε (4) τέσσερις ομίλους και οι δύο πρώτοι κάθε ομίλου προκρίθηκαν στην 8άδα.
                                 
                                Β΄ Φάση - Προημιτελική ή φάση των "8"

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

24/1/2016

ΑΓΡΙΝΙΟΥ

11:00

Ιωνικός Αγρινίου – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

30/01/2016

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

Φιλαθλητικός Πρ. – Ελπίδες Λευκάδας

3 - 0 
28/02/2016 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 16:00 Ερμής Ηγουμενίτσας - Α.Σ. Γιάννενα
 
1 - 3 
  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   Ηρακλής Ιωαννίνων - Βολίδα Κέρκυρας
 
 


To Final-four ανέλαβε να διοργανώσει ο Α.Σ. Γιάννενα στο Σ/Κ 19 & 20 Μαρτίου
Σάββατο 19 Μαρτίου
1ος ημιτελικός ώρα 16:00 Φιλαθλητικός Πρέβεζας - Ηρακλής Ιωαννίνων: 0 - 3 
2ος ημιτελικός ώρα 18:00 Α.Σ. Γιάννενα - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ "ΑΡΤΑ VOLLEY": 3 - 1 
Κυριακή 20 Μαρτίου
Μικρός τελικός ώρα 12:30 Φιλαθλητικός - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ "ΑΡΤΑ VOLLEY": 3 - 2 
Μεγάλος τελικός ώρα 14:30 Ηρακλής - Α.Σ. Γιάννενα: 3 - 0 
Πρωταθλητής Ηρακλής Ιωαννίνων

                                 ----------------------------------------------

                                     Πρωτάθλημα Παγκορασίδων
Με ρεκόρ συμμετοχής ομάδων(20) γίνεται φέτος το πρωτάθλημα Παγκορασίδων. Η ομάδα μας τοποθετήθηκε στον 3ο όμιλο, ενώ από κάθε όμιλο προκρίνονται στην 2η φάση οι δύο(2) πρώτες ομάδες, που θα σχηματίσουν δύο(2) νέους ομίλους. 
                                           3ος όμιλος - Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 3/4

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ. Σ. ΑΡΤΑ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)

3 - 0 

Κυρ. 3/4

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

14:00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Κυρ. 10/4

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 1  

Κυρ. 10/4

ΑΡΤΑΣ

15:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - Γ. Σ. ΑΡΤΑ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Κυρ. 17/4

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

14:00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

2 - 3 

Κυρ. 17/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Γ. Σ. ΑΡΤΑ

 

Κυρ. 23/4

ΑΡΤΑΣ

16:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

1 - 3 

Κυρ. 23/4

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

15:00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Γ. Σ. ΑΡΤΑ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)

 

Μ. Τετ. 27/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Γ. Σ. ΑΡΤΑ

3 - 2 

Μ. Τετ. 27/4

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

12:00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 2 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

                                                              Β΄ Γύρος

 

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Τετ. 4/5

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2) – Γ. Σ. ΑΡΤΑ

αναβολή

Τετ. 4/5

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Κυρ. 8/5

ΑΡΤΑΣ

14:00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)

3 - 0 

Κυρ. 8/5

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ. Σ. ΑΡΤΑ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Κυρ. 15/5

ΑΡΤΑΣ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

0 - 3 

Κυρ. 15/5

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2) - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: Γ. Σ. ΑΡΤΑ

 

Κυρ.22/5

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

Κυρ. 22/5

ΑΡΤΑΣ

17:00

Γ. Σ. ΑΡΤΑ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)

 

Κυρ. 29/5

ΑΡΤΑΣ

17:00

Γ. Σ. ΑΡΤΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Κυρ. 29/5

ΑΡΤΑΣ

14:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ (2)

1 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

 

     Τα παιχνίδια του Σ/Κ