Πρωταθλήματα 2014-15


                                 Ανδρών

                                                           Α΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 2/11

Ε.Α.Κ.Κ.

12:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

0 - 3 

Σαβ. 1/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. - ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 

Σαβ. 1/11

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

Ο Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

2 - 3 

Σαβ. 1/11

E.A.N.K.I.

20:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

1 - 3 

Σαβ. 8/11

E.A.N.K.I.

14:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 1 

Σαβ. 8/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ.9/11

ΛΕΥΚΑΔΑ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - Ο Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 1 

Σαβ. 8/11

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

0 - 3 

Κυρ. 16/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

12:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

2 - 3 

Κυρ. 16/11

Ε.Α.Κ.Κ.

19:30

Ο Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

1 - 3 

Σαβ. 15/11

E.A.N.K.I.

16:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ

0 - 3 

Σαβ. 15/11

ΑΡΤΑΣ  

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY– Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Σαβ. 22/11

E.A.N.K.I.

16:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. - Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 0 

Σαβ. 22/11

ΛΕΥΚΑΔΑ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 α.α.

Σαβ. 22/11

Ε.Α.Κ.Κ.

16:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1 

Σαβ. 22/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. - Ο Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 0 

Κυρ. 30/11

Ε.Α.Κ.Κ.

15:00

Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

0 - 3 

Σαβ. 29/11

E.A.N.K.I.

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

0 - 3 

Κυρ. 30/11

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY– Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 1 

Σαβ. 29/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 

Σαβ. 6/12

E.A.N.K.I.

14:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 

Κυρ. 7/12

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 0 

Σαβ. 6/12

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0 

Κυρ. 7/12

Ε.Α.Κ.Κ.

12:00

Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 13/12

E.A.N.K.I.

20:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

0 - 3 α.α. 

Κυρ. 14/12

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY– Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 0 

Σαβ. 13/12

ΠΡΕΒΕΖΑ

19:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

3 - 1 

Κυρ. 14/12

ΛΕΥΚΑΔΑ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

2 - 3 

                                                           Β΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 11/1

E.A.N.K.I.

12:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Σαβ. 10/1

ΛΕΥΚΑΔΑ

18:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

0 - 3 α.α.

Κυρ. 11/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

13:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 10/1

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY  – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Σαβ. 17/1

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

0 - 3 

Σαβ. 17/1

E.A.N.K.I.

14:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 

Κυρ. 18/1

Ε.Α.Κ.Κ.

 

Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

-----

Κυρ. 18/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

16:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Κυρ. 08/2

E.A.N.K.I.

16:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

3 - 1

Κυρ. 25/1

Ε.Α.Κ.Κ.

 

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 24/1

ΛΕΥΚΑΔΑ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 α.α.

Σαβ. 24/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

19:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ –Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

1 - 3 

Σαβ. 31/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

21:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

2 - 3 

Σαβ. 31/1

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY  - ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 1/2

E.A.N.K.I.

12:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

0 - 3 

Κυρ. 1/2

Ε.Α.Κ.Κ.

 

Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ  - ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

0 - 3 α.α.

Κυρ. 8/2

E.A.N.K.I.

16:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. – Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 7/2

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 8/2

Ε.Α.Κ.Κ.

17:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 2

Σαβ. 7/2

ΛΕΥΚΑΔΑ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ  - Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3 α.α.

Σαβ. 14/2

ΛΕΥΚΑΔΑ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

0 - 3 α.α.

Κυρ. 15/2

ΠΡΕΒΕΖΑ

13:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ  – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 2 

Σαβ. 14/2

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY  - ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

0 - 3 

Κυρ. 15/2

E.A.N.K.I.

16:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 28/2

E.A.N.K.I.

14:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 1/3

Ε.Α.Κ.Κ.

 

Ο.Π.Λ. ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 α.α.

Σαβ. 28/2

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. - Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 0

Κυρ. 1/3

Ε.Α.Κ.Κ.

 

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ-  ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 α.α.

*Στη συνέχεια οι τέσσερις πρώτες ομάδες παίζουν play off 1-4 και 2-3 μεταφέροντας τους μεταξύ τους αγώνες και πλεονέκτημα έδρας, στις τρείς νίκες.
                                Play-off ανόδου για την Α2

1η αγωνιστική
Κυριακή 15 Μαρτίου Ε.Α.Ν.Κ.Ι. Α.Σ. Γιάννενα - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY: 3 - 0 
Σάββατο 14 Μαρτίου ΗΓ/ΤΣΑΣ Ερμής Ηγουμενίτσας - Α.Ο. Πρέβεζας: 3 - 0 
(Ο Α.Σ. Γιάννενα με 3-0 νίκες-δύο από την κανονική διάρκεια προκρίθηκε στον τελικό).

2η αγωνιστική
Κυριακή 22 Μαρτίου Δ.Α.Κ. Πρέβεζας Α.Ο. Πρέβεζας - Ερμής Ηγουμενίτσας: 1 - 3 
(Ο Ερμής Ηγουμενίτσας με 3-1 νίκες προκρίθηκε στον τελικό)

Με πλεονέκτημα έδρας και 2-0 νίκες από την κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος  ο Α.Σ. Γιάννενα αντιμετωπίζει  τον Ερμή στον τελικό του πρωταθλήματος.

Α.Σ. Γιάννενα - Ερμής Ηγουμενίτσας: 3 - 2 (25-18, 22-25, 27-25, 22-25, 15-13)
Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Ε.
Α.Σ. Γιάννενα και άνοδος στην Α2 Εθνική

 

                                 -------------------------------------------------------------
                                              
                                       Πρωτάθλημα Γυναικών

                                                              Α΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 2/11

ΑΡΤΑΣ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

1 - 3 

Κυρ. 2/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι

18:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 

Κυρ. 2/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. – ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 

Κυρ. 2/11

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

 

Κυρ. 9/11

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

Κυρ. 9/11

ΛΕΥΚΑΔΑ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

0 - 3 

Κυρ. 9/11

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

0 - 3 

Κυρ. 9/11

Ε.Α.Κ.Κ

12:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 2 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 16/11

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

16:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Κυρ. 16/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. – Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

2 - 3 

Κυρ. 16/11

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 

Κυρ. 16/11

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Κυρ. 23/11

ΛΕΥΚΑΔΑ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3 α.α.

Κυρ. 23/11

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 1 

Κυρ. 23/11

Ε.Α.Κ.Κ

15:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

0 - 3 

Κυρ. 23/11

ΑΡΤΑΣ

14:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΙΩΝΙΚΟΣ 80

 

Κυρ. 30/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

Κυρ. 30/11

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY- Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Κυρ. 30/11

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

1 - 3 

Κυρ. 30/11

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 - ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

 

Κυρ. 7/12

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 

Κυρ. 7/12

Ε.Α.Κ.Κ

14:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 2 

Κυρ. 7/12

ΑΡΤΑΣ

16:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

Κυρ. 7/12

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. - ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ

 

Κυρ. 14/12

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY- ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

0 - 3 

Κυρ. 14/12

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 1 

Κυρ. 14/12

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

0 - 3 

Κυρ. 14/12

ΛΕΥΚΑΔΑ

18:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

0 - 3 α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ : ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

 

Κυρ. 21/12

Ε.Α.Κ.Κ

14:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 21/12

ΑΡΤΑΣ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 

Κυρ. 21/12

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

2 - 3 

Κυρ. 21/12

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ : Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

Κυρ. 01/2

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 2 

Κυρ. 28/12

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

0 - 3 

Κυρ. 28/12

ΛΕΥΚΑΔΑ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3 α.α.

Κυρ. 28/12

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ : - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

 

                                                         Β΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 11/1

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ–  Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

Κυρ. 11/1

ΛΕΥΚΑΔΑ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ . - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ

0 - 3 α.α.

Κυρ. 11/1

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80– ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

0 - 3 

Κυρ. 11/1

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

2 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

 

Κυρ. 18/1

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY -ΙΩΝΙΚΟΣ 80 

3 - 0 

Κυρ. 18/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. – ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 18/1

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. -Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3 - 0 

Κυρ. 18/1

ΑΡΤΑΣ

14:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ-  Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 2 

 

 

 

ΡΕΠΟ: Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ.  8/3

Ε.Α.Κ.Κ

14:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

1 - 3 

Κυρ. 25/1

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

3 - 1 

Κυρ. 25/1

ΛΕΥΚΑΔΑ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ –Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 α.α.

Κυρ. 25/1

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80- Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Κυρ. 1/2

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ–  ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 1/2

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY  - Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3 - 1 

Σαβ. 31/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Κυρ. 1/2

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

14:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. -Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΙΩΝΙΚΟΣ 80

 

Κυρ. 8/2

ΑΡΤΑΣ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

3 - 1

Κυρ. 8/2

Ε.Α.Κ.Κ

15:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3

Σαβ. 7/2

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α. 

Κυρ. 8/2

ΛΕΥΚΑΔΑ

16:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 80

0 - 3 α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

 

Κυρ. 15/2

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 - Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

0 - 3 

Κυρ. 14/2

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

0 - 3 α.α.

Κυρ. 15/2

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY -  Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

Κυρ. 15/2

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. . - ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ

 

Κυρ. 1/3

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0

Κυρ. 1/3

ΑΡΤΑΣ

14:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ Φ-.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 22/2

Ε.Α.Κ.Κ

14:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 2

Κυρ. 1/3

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

17:00

Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 α.α.

 

 

 

ΡΕΠΟ : ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

 

Κυρ. 8/3

ΛΕΥΚΑΔΑ

16:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

0 - 3 α.α.

Κυρ. 8/3

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3

Κυρ. 8/3

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 8/3

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

3 - 1 

 

 

 

ΡΕΠΟ : Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

Κυρ. 15/3

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 15/3

Ε.ΑΝ.Κ.Ι

18:00

ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ. - ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 α.α.

Κυρ. 15/3

ΑΡΤΑΣ

14:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 α.α.

Κυρ. 15/3

Ε.Α.Κ.Κ

 

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ  - Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ : - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

 

                                                       Play-off ανόδου για άνοδο στην Α2
Τα ζευγάρια στα play-off έχουν ως εξής:
Α.Σ. Γιάννενα - Ερμής Ηγουμενίτσας και Γ.Ε. Μεσολογγίου - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY
Σημ.: Ο Α.Σ. Γιάννενα προηγείται με 2-0 νίκες του Ερμή Ηγουμενίτσας, ενώ Γ.Ε. Μεσολογγίου και η ομάδα μας Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY είναι ισόπαλοι με 1-1. 
Κυριακή 29 Μαρτίου Α.Σ. Γιάννενα - Ερμής Ηγουμενίτσας: 3 - 0 (πρόκριση στον τελικό για τον Α.Σ. Γιάννενα)
Η σειρά των παιχνιδιών στον 2ο ημιτελικό (2ος-3ος) και οι ημέρες
Κυριακή 5 Απριλίου και ώρα 20:00 Γ.Ε. Μεσολογγίου - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY: 3 - 2 
Τετάρτη 8 Απριλίου και ωρα 15:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - Γ.Ε. Μεσολογγίου: 1 - 3

Με 3-1 νίκες η Γ.Ε.Μ. προκρίθηκε στον τελικό, όπου θα αντιμετωπίσει τον Α.Σ. Γιάννενα
ΤΕΛΙΚΟΣ Α.Σ. Γιάννενα - Γ.Ε.Μ.: 3-0 (25-21, 26-24, 25-18)
Με 3-0 ο Α.Σ. Γιάννενα κατάκτησε το πρωτάθλημα αήττητος και ανέβηκε στην Α2.

                            -------------------------------------------------------------------

                                                    Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών
                                                                   Α΄ Φάση  
                                                                 Ημιτελικοί  

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 19/10

ΗΓ/ΤΣΑΣ

14:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ Α.Σ.

1 - 3 

Κυρ. 19/10

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

3 - 2 

                                                                 Τελικός

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 26/10

Φιλιππιάδα

16:30

Α.Σ. ΓIANNENA – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0 

                   Κυπελλούχος Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Ε. 2014-15 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

                                      -------------------------------------------------                                           

                                                  Πρωτάθλημα Εφήβων

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 5/10

ΠΡΕΒΕΖΑ

18:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3 - 0 

Κυρ. 1/2/15

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

10:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

1 - 3 

Κυρ. 12/10

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

13:00

Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

Κυρ. 12/10

ΠΡΕΒΕΖΑ

13:00

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 

Κυρ. 19/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3 - 0 

Κυρ. 19/10

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

3 - 0 

                    Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Ε. Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

                                       --------------------------------------------------------

                                           Πρωτάθλημα Κορασίδων

                                               Β΄ΟΜΙΛΟΣ - Α΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 1/11

ΑΡΤΑ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

1 - 3 

Σαβ. 1/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

14:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 

Σαβ. 1/11

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 1 

Σαβ. 8/11

ΑΡΤΑ

10:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ– Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

Σαβ. 8/11

ΛΕΥΚΑΔΑ

12:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 

Σαβ. 8/11

ΑΡΤΑ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

1 - 3 

Κυρ. 16/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

14:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

Σαβ. 15/11

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

1 - 3 

Σαβ. 15/11

ΦΙΛΙΠ/ΔΑ

15:00

Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ– ΕΛΠΙΔΕΣ

0 - 3 

Σαβ. 22/11

ΑΡΤΑ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ– ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 2 

Σαβ. 22/11

ΑΡΤΑ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

Σαβ. 22/11

ΠΡΕΒΕΖΑ

14:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 

Σαβ. 29/11

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3 

Σαβ. 29/11

ΦΙΛΙΠ/ΔΑ

15:00

Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ–ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 29/11

ΛΕΥΚΑΔΑ

12:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

                                                             Β’ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 6/12

ΑΡΤΑ

14:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ–  Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 2 

Σαβ. 6/12

ΛΕΥΚΑΔΑ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 6/12

ΦΙΛΙΠ/ΔΑ

15:00

Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80

0 - 3 α.α.

Σαβ. 13/12

ΦΙΛΙΠ/ΔΑ

15:00

Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3 

Σαβ. 13/12

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80 - ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 1 

Σαβ. 13/12

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0 

Σαβ. 20/12

ΑΡΤΑ

12:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 20/12

ΑΡΤΑ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 1 

Κυρ.   1/2

ΛΕΥΚΑΔΑ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

Σαβ. 10/1

ΛΕΥΚΑΔΑ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3 

Σαβ. 10/1

ΦΙΛΙΠ/ΔΑ

15:00

Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

Κυρ.  1/2

ΑΓΡΙΝΙΟ

14:00

ΙΩΝΙΚΟΣ 80– ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 17/1

ΑΡΤΑ

12;00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80

3 - 0 α.α.

Σαβ. 17/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ –Α.Γ.Ο.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

Σαβ. 17/1

ΑΡΤΑ

10:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0 

Σημ. Οι δύο πρώτες ομάδες προκρίνονται στο final-four.
Οι ημιτελικοί είναι στις 4 Απριλίου:
Δ.Α.Κ. Πρέβεζας Φιλαθλητικός Πρέβεζας - Βολίδα Κέρκυρας: 3 - 0 
Ε.Α.Ν.Κ.Ι. Ηρακλής Ιωαννίνων - Α.Ο. Φιλία Άρτας: 3 - 0 α.α.
Τελικός: Φιλαθλητικός Πρέβεζας - Ηρακλής Ιωαννίνων: 1 - 3 (25-27, 25-20, 18-25, 09-25)
Πρωταθλητής Ηρακλής Ιωαννίνων

                    ------------------------------------------------------------------ 
                                       
                                   Πρωτάθλημα Παγκορασίδων
                                              Γ΄ όμιλος - Α’ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 21/2

AΓΡΙΝΙΟΥ

10:30

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 2 

Σαβ. 21/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΦΙΛΙΑ

 

Σαβ. 28/2

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15:00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 28/2

ΑΡΤΑΣ

10:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

2 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

 

Σαβ. 7/3

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

14:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

Σαβ. 7/3

ΑΡΤΑΣ

10:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY– ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Κυρ. 15/3

ΑΡΤΑΣ

12:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ  – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

Σαβ. 14/3

AΓΡΙΝΙΟΥ

20:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

Κυρ. 22/3

ΑΡΤΑΣ

15:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY– ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

3 - 0 

Σαβ. 21/3

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15:00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΦΙΛΙΑ 

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

                                                      

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 28/3

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15:00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ –  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 28/3

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY –ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3 - 2 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΦΙΛΙΑ

 

Σαβ. 4/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

16:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  - ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

Σαβ. 4/4

AΓΡΙΝΙΟΥ

12:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  - ΑΟ ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

 

Σαβ. 18/4

ΑΡΤΑΣ

12:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ –ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 18/4

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15:00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Σαβ. 25/4

ΑΡΤΑΣ

14:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY –ΑΟ ΦΙΛΙΑ 

3 - 0

Σαβ. 25/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

Σαβ. 2/5

AΓΡΙΝΙΟΥ

12:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3 

Κυρ. 3/5

ΑΡΤΑΣ

12:00

ΑΟ ΦΙΛΙΑ  - ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

                               Β΄ Φάση - Προημιτελική ή φάση των "8"

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

13/6/2015

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

15:00

ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

21/6/2015

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

11:30

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ

3 - 0 

21/6/2015

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΑΟ ΦΙΛΙΑ

3 - 0 

21/6/2015

ΑΡΤΑΣ

14:30

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΓΕ ΘΙΝΑΛΙ

3 - 0 

                                       Final-four Άρτα 27/28 Ιουνίου 2015

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 27/6

ΑΡΤΑΣ

16.00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3 - 1 

Σαβ. 27/6

ΑΡΤΑΣ

18.00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

2 - 3 

Κυρ. 28/6

ΑΡΤΑΣ

16.00

Γ. Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3 - 0 

Κυρ. 28/6

ΑΡΤΑΣ

18.00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

3 - 0 

Πρωταθλητής Α.Ο. Ηρακλής Ιωαννίνων, 2η θέση Ερμής Ηγουμενίτσας και 3η θέση η ομάδα μας

     Τα παιχνίδια του Σ/Κ