Πρωταθλήματα Β΄ Εθνικής Κατηγορίας

Πρωτάθλημα Ανδρών Περιόδου 2013-14

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 24/11

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

19:00

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 1

Σαβ. 23/11

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 2

Κυρ. 24/11

Ε.Α.Κ.Κ.

17:00

ΒΟΛΙΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ
 

 

Σαβ. 30/11

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

14:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΒΟΛΙΣ

3 - 1

Κυρ. 1/12

ΑΡΤΑΣ

14:00

ΓΣ ΑΡΤΑ  VOLLEY– ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 0

Σαβ. 30/11

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

1 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 


Σαβ. 7/12


Ε.Α.Κ.Κ.


19:00


ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ


1 - 3

Κυρ. 8/12

Ε.Α.Κ.Κ.

17:00

ΒΟΛΙΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

2 - 3

Σαβ. 7/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

1 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 


Κυρ. 15/12


ΑΡΤΑΣ


18:00


ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


3 - 0

Σαβ. 14/12

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΒΟΛΙΣ

3 - 1

Κυρ. 15/12

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

13:00

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

 


Κυρ. 22/12


Ε.Α.Κ.Κ.


15:00


ΒΟΛΙΣ – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ


3 - 0

Κυρ. 22/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

12:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ

1 - 3

Δευ. 23/12

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

2 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

 


Σαβ. 4/1


ΛΕΥΚΑΔΑΣ


17:00


ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ


1 - 3

Σαβ. 4/1

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

18:00

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0 α.α.

Σαβ. 4/1

Ε.Α.Κ.Κ.

18:00

ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ – ΒΟΛΙΣ

1 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

 


Σαβ. 11/1


Ε.Α.Ν.Κ.Ι.


17:00


ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ


0 - 3

Σαβ. 11/1

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3 - 2

Κυρ. 12/1

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 1

Σαβ. 11/1

 

 

ΡΕΠΟ: ΒΟΛΙΣ

 

 

                                                                                 Β΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 2/2

ΑΡΤΑΣ

14:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY–  ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3 - 0

Κυρ. 2/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

13:00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 1

Κυρ. 2/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

18:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ–  ΒΟΛΙΣ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ

 


Κυρ. 9/2


Ε.Α.Κ.Κ.


 


ΒΟΛΙΣ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ


3 - 0

Κυρ. 9/2

Ε.Α.Κ.Κ.

 

ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3

Κυρ. 9/2

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

 

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ–  ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 


Σαβ. 16/2


ΛΕΥΚΑΔΑΣ


19:00


ΕΛΠΙΔΕΣ – ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ


3 - 0 α.α.

Κυρ. 16/2

ΑΡΤΑΣ

14:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY–  ΒΟΛΙΣ

3 - 0

Σαβ. 16/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18:30

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 


Κυρ. 23/2 


Ε.Α.Ν.Κ.Ι.


18:00


ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY


0 - 3

Σαβ. 22/2 

Ε.Α.Κ.Κ.

17:00

ΒΟΛΙΣ  – ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 1

Κυρ. 23/2 

Ε.Α.Κ.Κ.

13:00

ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ  – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

 


Κυρ. 9/3


ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ


16:00


ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ–  ΒΟΛΙΣ


3 - 2

Σαβ. 8/3

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2 - 3

Κυρ. 9/3

ΑΡΤΑΣ

19:30

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY –ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 1

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

 


Κυρ. 16/3


ΠΡΕΒΕΖΑΣ


19:00


ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ  – ΕΛΠΙΔΕΣ


2 - 3

Κυρ. 16/3

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

1 - 3

Κυρ. 16/3

Ε.Α.Κ.Κ.

17:00

ΒΟΛΙΣ –ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

 


Κυρ. 23/3


Ε.Α.Κ.Κ.


17:00


ΟΠΛ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ  – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


3 - 0 α.α.

Σαβ. 23/3

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

20:00

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 1

Σαβ. 22/3

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΒΟΛΙΣ

 

*Στη συνέχεια οι τέσσερις πρώτες ομάδες παίζουν play off 1-4 και 2-3 μεταφέροντας τους μεταξύ τους αγώνες και πλεονέκτημα έδρας, στις τρείς νίκες.

Ο τελικός νικητής θα είναι και ο πρωταθλητής ΕΣΠΕΔΕ.

                                                                  
                                                               Play-off

1η αγων. Κυριακή 30 Μαρτίου
Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - Α.Ο. Πρέβεζας: 3 - 1 (25-12,22-25,25-15,25-12)
Γ.Ε. Μεσολογγίου - Βολίδα Κέρκυρας: 3 - 0 (25-22,25-22,25-22)

2η αγων. Κυριακή 6 Απριλίου
Βολίδα Κέρκυρας - Γ.Ε. Μεσολογγίου: 3 - 0 (25-14,25-23,25-21)

3η αγων. M. Τετάρτη 16 Απριλίου
Γ.Ε.Μεσολογγίου - Βολίδα Κέρκυρας: 3 - 1 (25-19,25-21,18-25,25-18)

1ος Τελικός
Πέμπτη 24 Απριλίου και ώρα 19:30
Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - Γ.Ε.Μεσολογγίου: 2 - 3 (22-25, 25-17,25-12,21-25,11-15)
Γ.Ε.Μεσολογγίου - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY: 3 - 2 (26-28, 25-23,22-25, 25-19,15-11)

Πρωταθλήτρια η Γ.Ε. Μεσολογγίου και άνοδος στην Α2 Εθνική κατηγορία

 

Πρωτάθλημα Γυναικών Περιόδου 2013-14

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 24/11

ΑΡΤΑΣ

12:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

0 - 3

Σαβ. 23/11

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΦΙΛΙΑ

3 - 0


Κυρ. 1/12


ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ


16:00


ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΙΛΙΑ


3 - 0

Κυρ. 1/12

ΑΡΤΑΣ

18:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΕΛΠΙΔΕΣ

3 - 1


Κυρ. 8/12


ΛΕΥΚΑΔΑΣ


17:00

 

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ


0 - 3

Κυρ. 8/12

ΑΡΤΑΣ

16:00

ΦΙΛΙΑ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

1 - 3

 

                                                                                Β΄ Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 15/12

ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

15:00

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 1

Κυρ. 15/12

ΑΡΤΑΣ

16:00

ΦΙΛΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ

1 - 3


Κυρ. 22/12


ΑΡΤΑΣ


16:00


ΦΙΛΙΑ – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ


1 - 3

Κυρ. 22/12

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 1


Κυρ. 5/1


ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ


16:00


ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ– ΕΛΠΙΔΕΣ


3 - 0

Κυρ. 5/1

ΑΡΤΑΣ

12:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΦΙΛΙΑ

3 - 0

 

* Στην συνέχεια οι δυο (2) πρώτοι κάθε ομίλου σχηματίζουν νέο όμιλο στον οποίο μεταφέρονται οι νίκες της Α φάσης και παίζουν πρωτάθλημα δυο γύρων.
* Η πρώτη ομάδα της τελικής βαθμολογίας θα είναι και η πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΔΕ
-----------------------------------------------------------

Β΄ΦΑΣΗ

Α’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 2/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι

16.00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0

Κυρ. 2/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

15.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3 - 1

Κυρ. 9/2

ΑΡΤΑΣ

12:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY– ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

0 - 3

Κυρ. 9/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι

18.00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

1 - 3

Κυρ. 16/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

17:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0

Κυρ. 16/2

ΜΕΣ/ΓΓΙ

17:00

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ– ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Β’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 22/2

ΑΡΤΑΣ

12:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Σαβ. 22/2

ΜΕΣ/ΓΓΙ

16:30

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Κυρ. 9/3

ΜΕΣ/ΓΓΙ

14:00

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 1

Κυρ. 9/3

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1

Κυρ. 16/3

ΑΡΤΑΣ

16:00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Κυρ. 16/3

Ε.Α.Ν.Κ.Ι

18:00

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3 - 0

    * Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΔΕ είναι ο Φιλαθλητικός Πρέβεζας


                                                     -----------------------------------------------------------------
                                                      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ 2013-14

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 3/11

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY– Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Κυρ. 13/10

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18:00

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

0 - 3


Κυρ. 20/10


Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 


Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ


3 - 0

Σαβ. 20/10

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY– ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

3 - 0


Κυρ. 27/10


ΠΡΕΒΕΖΑΣ


16:00


Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY


3 - 0

Κυρ. 27/10

ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ –Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

    *Πρωταθλητής  Εφήβων ο Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων                         
                                                            ---------------------------------------------------

                                                       ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013-14

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 5/10

ΑΡΤΑΣ

 

Α.Ο ΦΙΛΙΑ– ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3 

Σαβ. 5/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0 

Σαβ. 9/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 


Κυρ. 13/10


Ε.Α.Κ.Κ.


13:00


Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


0 - 3

    Σαβ. 12/10

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

20:30

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

1 - 3

Κυρ. 13/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

18:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο ΦΙΛΙΑ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY

 


Κυρ. 20/10


Ε.Α.Ν.Κ.Ι.


12:00


Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


3 - 0

Κυρ. 20/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

14:00

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

2 - 3

Κυρ. 20/10

ΑΡΤΑΣ(Σχολείο)

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 1

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο ΦΙΛΙΑ

 


Κυρ. 27/10


ΠΡΕΒΕΖΑΣ


16:00


ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY


3 - 0

Σαβ. 26/10

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

12:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Σαβ. 26/10

ΑΡΤΑΣ

14:00

Α.Ο ΦΙΛΙΑ– Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

 


Κυρ. 3/11


Ε.Α.Ν.Κ.Ι.


14:00


Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο ΦΙΛΙΑ


3 - 0

Σαβ. 2/11

ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2 - 3

Κυρ. 3/11

Ε.Α.Κ.Κ.

14:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

 


Κυρ. 10/11


Ε.Α.Ν.Κ.Ι.


12:00


Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ. ΒΟΛΙΣ


3 - 0

Κυρ. 10/11

ΑΡΤΑΣ

18:00

Α.Ο ΦΙΛΙΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY

1 - 3 

Κυρ. 10/11

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

20:00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 


Σαβ.16/11


ΑΡΤΑΣ


10:00


Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ


0 - 3

Σαβ.16/11

Ε.Α.Κ.Κ.

14:00

Α.Σ. ΒΟΛΙΣ - Α.Ο ΦΙΛΙΑ

3 - 0 α.α.

Κυρ.17/11

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

    * Πρωταθλητής Νεανίδων ο Ηρακλής Ιωαννίνων

                                             ------------------------------------------------------------------

                                        Κύπελλο Ελλάδας

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 12/10

ΦΟΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18.30

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

1 - 3

Κυρ. 20/10

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

18.00

ΕΛΠΙΔΕΣ – Γ.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

1 - 3

Κυρ. 20/10

      ΑΡΤΑΣ

12:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - Ο.Π.Λ.ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ

3 - 2


Κυρ. 17/11


ΠΡΕΒΕΖΑ


17:00

Τελικός
Γ.Ε. Μεσολογγίου - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY


2 - 3

 

 

 

Κυπελλούχος 2013-14 Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

 

                                                   .......................................................

                                               Πρωτάθλημα Κορασίδων Γ΄ όμιλος                                   
                                                                        Α΄  Γύρος

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 23/11

ΑΓΡΙΝΙΟ

14.00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Σαβ. 23/11

ΑΡΤΑΣ

14.00

ΦΙΛΙΑ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 2 

Σαβ. 23/11

 

 

ΡΕΠΟ Κ  ΠΑΛΑΜΑΣ  

 

Σαβ. 30/11

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15.00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΦΙΛΙΑ

0 - 3

Σαβ. 30/11

ΜΕΣ/ΓΓΙ

14.00

Κ ΠΑΛΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

0 - 3

Σαβ. 30/11

 

 

ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

 

Σαβ. 7/12

ΑΡΤΑΣ

12.00

ΦΙΛΙΑ – Κ ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0

Σαβ. 7/12

ΑΡΤΑΣ

10.00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Σαβ. 7/12

 

 

ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Σαβ. 14/12

ΜΕΣ/ΓΓΙ

14.00

Κ ΠΑΛΑΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3

Σαβ. 14/12

ΑΓΡΙΝΙΟ

14.00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΦΙΛΙΑ

2 - 3

Σαβ. 14/12

 

 

ΡΕΠΟ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

Σαβ. 21/12

ΑΡΤΑΣ

12.00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

3 - 1

Σαβ. 21/12

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15.00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Κ ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0

Σαβ. 21/12

 

 

ΡΕΠΟ ΦΙΛΙΑ

 

                                                                        
                                                                             Β’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 4/1

 ΦΙΛΙ/ΔΑΣ

15.00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

0 - 3

Σαβ. 4/1

ΑΡΤΑΣ

14.00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΦΙΛΙΑ

3 - 2 

Σαβ. 4/1

 

 

ΡΕΠΟ Κ ΠΑΛΑΜΑΣ

 

Σαβ. 11/1

ΑΡΤΑΣ

10.00

 ΦΙΛΙΑ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Σαβ. 11/1

ΑΓΡΙΝΙΟ

15.00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Κ ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0

Σαβ. 11/1

 

 

ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY  

 

Σαβ. 18/1

ΜΕΣ/ΓΓΙ

14.00

Κ ΠΑΛΑΜΑΣ – ΦΙΛΙΑ

0 - 3

Σαβ. 18/1

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15.00

ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3

Σαβ. 18/1

 

 

ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Σαβ. 25/1

ΑΡΤΑΣ

10.00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – Κ ΠΑΛΑΜΑΣ

3 - 0

Σαβ. 25/1

ΑΡΤΑΣ

12.00

ΦΙΛΙΑ –  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

3 - 0

Σαβ. 25/1

 

 

ΡΕΠΟ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

Σαβ. 1/2

ΑΓΡΙΝΙΟ

14.00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

2 - 3

Σαβ. 1/2

ΜΕΣ/ΓΓΙ

14.00

Κ  ΠΑΛΑΜΑΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

0 - 3

Σαβ. 1/2

 

 

ΡΕΠΟ ΦΙΛΙΑ  

 

* Ο Κωστής Παλαμάς αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα
Σημ.: Στην επόμενη φάση θα προκριθούν οι δύο πρώτες ομάδες κάθε ομίλου, σύνολο έξι (6) που θα χωριστούν σε δύο νέους ομίλους των τριών με γεωγραφικά κριτήρια σε πρωτάθλημα δύο γύρων.
Στη συνέχεια οι δύο πρώτες θα παίξουν χιαστί στις έδρες των πρώτων και οι νικήτριες αυτών θα αγωνιστούν στον τελικό, διεκδικώντας την 1η θέση, ενώ οι ηττημένες θα παίξουν για την τρίτη θέση
.

                              Β΄ ΦΑΣΗ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  2013- 2014 - B ΄ΟΜΙΛΟΣ
                                                               Α’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Τετ.. 122

ΑΡΤΑΣ

 

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Σαβ. 15/2

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Γ.Σ.ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο.ΦΙΛΙΑ

 

Κυρ. 23/2

ΑΡΤΑΣ

 

Α.Ο.ΦΙΛΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3 - 2

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΡΤΑ VOLLEY

 

                                                                 Β’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 1/3

ΑΡΤΑΣ

 

Α.Ο.ΦΙΛΙΑ – Γ.Σ.ΑΡΤΑ VOLLEY

 

 

 

 

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Σαβ. 8/3

ΑΡΤΑΣ

 

Γ.Σ.ΑΡΤΑ VOLLEΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

 

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο.ΦΙΛΙΑ

 

Κυρ. 16/3

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Α.Ο.ΦΙΛΙΑ

3 - 0

 

 

 

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

 

  Προκρίθηκαν από τον όμιλό μας Φιλαθλητικός Πρέβεζας 1η και Α.Ο. Φιλία Άρτας 2η. Από τον άλλο όμιλο Φ.Ε. Ιωαννίνων 1η και Ηρακλής Ιωαννίνων 2η.
Στους ημιτελικούς είχαμε
Ε.Α.Ν.Κ.Ι. Φ.Ε.Ι. - Φιλία: 3 - 0 (25-17,25-06,25-09)
Φιλ/δας Φιλαθλητικός - Ηρακλής: 2 - 3 (15-25,25-21,16-25,25-21,13-15)       
Τελικός Ηρακλής - Φ.Ε.Ι.: 3 - 2 (20-25, 26-24, 25-20, 17-25, 15-13)
Πρωταθλητής: Ηρακλής Ιωαννίνων

    20-25, 26-24, 25-20, 17-25, 15-13.                              20-25, 26-24, 25-20, 17-25, 15-13.

                                                      -------------------------------------------------------------
                                                    Πρωτάθλημα Παίδων 2013 - 2014

                                                                          Α’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 24/11

ΑΡΤΑΣ

14.00

 ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1

Κυρ. 24/11

ΗΓ/ΤΣΑΣ

15.30

ΕΡΜΗΣ ΗΓ. – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3

Κυρ. 24/11

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 1/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ

3 - 0

Κυρ.1/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

2 - 3

Κυρ. 1/12

 

 

ΡΕΠΟ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

 

Κυρ. 8/12

ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

ΕΡΜΗΣ ΗΓ.-  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2 - 3

Σαβ. 7/12

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

16.00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 1 

Κυρ. 8/12

 

 

ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

 

Κυρ. 15/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΠΡEΒΕΖΑ

0 - 3

Σαβ. 14/12

ΑΡΤΑΣ

12.00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΕΡΜΗΣ

3 - 0

Κυρ. 15/12

 

 

ΡΕΠΟ ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Σαβ. 21/12

ΠΡΕΒΕΖΑ

19.00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0

Κυρ. 22/12

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 2

Κυρ. 22/12

 

 

ΡΕΠΟ ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

 


                                                                              Β’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 5/1

 Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -  ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 2 

Σαβ. 4/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

16.00

ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ -  ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

3 - 0

Κυρ. 5/1

 

 

ΡΕΠΟ: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 12/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

ΕΡΜΗΣ ΗΓ – ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Σαβ. 11/1

ΑΡΤΑΣ

12.00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2 - 3

Κυρ. 12/1

 

 

ΡΕΠΟ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

 

Κυρ. 19/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΓ. 

3 - 2 

Κυρ. 19/1

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3

Κυρ. 19/1

 

 

ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

 

Σαβ. 25/1

ΠΡΕΒΕΖΑ

16.00

ΑΟ ΠΡΈΒΕΖΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0

Κυρ. 26/1

ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

ΕΡΜΗΣ  ΗΓ– ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3

Κυρ. 26/1

 

 

ΡΕΠΟ ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 2/2

ΑΡΤΑΣ

16.00

ΓΣ ΑΡΤΑ VOLLEY – ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3

Κυρ. 2/2

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ –ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2 - 3

Κυρ. 2/2

 

 

ΡΕΠΟ ΕΡΜΗΣ ΗΓ.

 

                                                          ------------------------------------------------------
                                                         Πρωτάθλημα Παμπαίδων 2013- 2014
                                                                               Α’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 29/3

E.A.N.K.I.

16:00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Σαβ. 12/4

ΠΡΕΒΕΖΑ

 

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0

Κυρ. 30/3

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Κυρ. 6/4

ΑΡΤΑ

 

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY  –Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

3 - 0

Κυρ. 6/4

ΑΡΤΑ

18:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ  – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

0 - 3

Κυρ. 6/4

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 13/4

E.A.N.K.I.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Κυρ. 13/4

E.A.N.K.I.

18:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0

Κυρ. 13/4

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

 

Μ. Τετ. 16/4

ΑΡΤΑ

 

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ  – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

0 - 3

Μ. Τετ. 16/4

ΠΡΕΒΕΖΑ

 

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

3 - 0

Μ. Τετ. 16/4

 

 

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

 

Τετ. 23/4

E.A.N.K.I.

13:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

3 - 1

Τετ. 23/4

ΑΡΤΑ

 

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY  – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Τετ. 23/4

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

 

                                                                                Β’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 27/4

E.A.N.K.I.

16:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

 

Κυρ. 27/4

ΑΡΤΑ

 

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

1 - 3

Κυρ. 27/4

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

 

Κυρ. 4/5

E.A.N.K.I.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 2

Κυρ. 4/5

ΠΡΕΒΕΖΑ

 

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ 

3 - 0

Κυρ. 4/5

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 11/5

ΑΡΤΑ

16:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

 

Κυρ. 11/5

ΑΡΤΑ

 

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Κυρ. 11/5

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

 

Σαβ. 17/5

E.A.N.K.I.

12:00

Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ 

3 - 0

Σαβ. 17/5

E.A.N.K.I.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ

 

Σαβ. 17/5

 

 

ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

 

Σαβ. 24/5

ΠΡΕΒΕΖΑ

 

Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑ - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2 - 3

Σαβ. 24/5

ΑΡΤΑ

16:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ  – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3

Σαβ. 24/5

 

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ

 

                                                    ---------------------------------------------------------------------

                                                    Πρωτάθλημα Παγκορασίδων 2013- 2014
                                                                                Β΄ΟΜΙΛΟΣ
                                                                                 Α’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 5/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0

Κυρ. 30/3

ΑΡΤΑΣ

 

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 1

Κυρ. 30/3

ΑΡΤΑΣ

15:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ – Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ)

1 - 3

Κυρ. 6/4

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

12:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 2

Κυρ. 6/4

ΑΡΤΑΣ

16:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Κυρ. 6/4

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

15:00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ) - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2 - 3

Σαβ. 12/4

ΑΡΤΑΣ

14:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY – Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Κυρ. 13/4

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15:00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ– ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 - 3

Κυρ. 13/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ– Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ)

3 - 0α.α.

Μ. Τρ. 15/4

ΑΡΤΑΣ

13:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

0 - 3

Μ. Τετ. 16/4

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

15:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

3 - 0

Μ. Τετ. 16/4

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

0 - 3

Τετ. 23/4

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15:00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ– ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Τετ. 23/4

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Τετ. 23/4

ΑΡΤΑΣ

16:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY– Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ)

3 - 1

                                                                             Β’ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Κυρ. 27/4

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3 - 0α.α.

Σαβ. 26/4

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15:30

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3

Κυρ. 27/4

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ) - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 2

Σαβ. 3/5

ΑΡΤΑΣ

15:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY - ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

Κυρ. 4/5

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

15:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 0

Κυρ. 4/5

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15:00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ– Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ)

1 - 3

Κυρ. 11/5

ΑΡΤΑΣ

18:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ–  Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

0 - 3

Σαβ. 10/5

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Κυρ. 11/5

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ) - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Σαβ. 17/5

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

15:00

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - Α.Ο. ΦΙΛΙΑ

3 - 1

Σαβ. 17/5

ΑΡΤΑΣ

15:00

Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY  - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

0 - 3

Σαβ. 17/5

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ– Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ)

3 - 0

Σαβ. 24/5

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

19:00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3 - 0

Σαβ. 24/5

ΑΡΤΑΣ

18:00

Α.Ο. ΦΙΛΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

0 - 3

Σαβ. 24/5

Ε.Α.Ν.Κ.Ι.

 

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ(Γ) - Γ.Σ. ΑΡΤΑ VOLLEY

1 - 3

 

                                  Προημιτελική Φάση Παγκορασίδων

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Τετ. 2/7

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

2 - 3

Πεμ. 3/7

ΗΓ/ΤΣΑΣ

16.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ

3 - 0

Πεμ. 3/7

ΗΓ/ΤΣΑΣ

18.00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙ

3 - 0

Πεμ. 3/7

ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ

17.00

Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY– Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 - 0
α.α.


                                                     Ημιτελικοί και Τελικοί

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Συνάντηση

Απ

Σαβ. 5/7

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

18.00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

3 - 2

Σαβ. 5/7

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

20.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY

3 - 1

Κυρ. 6/7

Μικρός Τελικός

17.00

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ VOLLEY

3 - 0

Κυρ. 6/7

Τελικός

19.00

Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3 - 0

Πρωταθλήτρια Παγκορασίδων ο Ηρακλής Ιωαννίνων, στην 2η θέση οι Ελπίδες Λευκάδας και στην 3η ο Φιλαθλητικός Πρέβεζας.
 

     Τα παιχνίδια του Σ/Κ